SOFTMAR-MM

Najlepsze rozwiązania dla biznesu!

O nas

Każda marka ma swoją historię. Nasza rozpoczęła się w 1990 r. z chwilą założenia firmy SOFTMAR. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w branży komputerowej.

Łączymy nasze dwie główne kompetencje – empatię i technologię, co pozwala nam lepiej rozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów. Słuchamy ich pragnień i rozumiemy obawy związane z zakupem sprzętu. Pozostajemy też otwarci na ich sugestie oferując najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji z zakupów.

Celem naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego Klienta. Śledzimy najnowsze trendy, obserwujemy rynek, nieustannie dopasowując swoją ofertę do wymagań oraz oczekiwań naszych partnerów handlowych. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, doradzając Klientom w wyborze produktów oraz pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji.

Szukacie Państwo rozwiązań programistycznych? My zrozumiemy Państwa cele i zrobimy wszystko by przynieść korzyści Państwa firmie. Swoje produkty tworzymy w oparciu o najlepsze narzędzia programistyczne. Dbałość o wykorzystanie najnowszych technologii przynosi efekty w postaci wysokiej efektywności i możliwości obniżenia kosztów tworzenia oprogramowania. Wraz z gwarantowaną przez nas jakością prowadzi to do zadowolenia klientów, co stawiamy sobie za cel priorytetowy.

Mamy nadzieję, że nasze doświadczenia w produkcji oprogramowania zadecydują jeszcze wielokrotnie o wyborze przez Państwa firmy SOFTMAR-MM. Wspólnie "przetworzymy przyszłość" tak, by lepiej sprostała naszym oczekiwaniom. 

Satysfakcja

Dopasowanie

Solidność